מה, עוד אלבום הופעה?

כן. ולא סתם, אלא הראשונה בסדרת ההופעות המאוד מגוונת שאלי שאולי ואני נתנו בסלון ההופעות הנהדר של הזוג אליעזר ונעה בוצר הנקרא גם: בית ליבא.

 הרעיון של הסט הראשון שערכנו ב 19.4.2016 היה "לנצל" את ההזדמנות שיש פסנתר אקוסטי במקום ולהיפגש אלי שאולי ואני, דרך כלי הנגינה הבסיסיים והראשוניים שלנו: גיטרה חשמלית ופסנתר.

כלומר יש כאן שירים, חדשים וישנים, שמנים ורזים, שחורים ולבנים בלה בלה בלה, אבל זה קודם כל, כפי שתשמעו, דואט של נגנים. של נגינה. אני חייב לומר שהרבה שנים אני רעב למפגש מוסיקלי כזה, שאלי ואני , בכל הגלגולים שלנו בלהקת פונץ' ומחוצה לה, בקושי פרגנו לעצמנו. גיטרה חשמלית ופסנתר. כמו בתיכון כשהתחלנו. כשהייתי הפסנתרן הקלאסי של החברה.

כך שכשנפתחה הזדמנות כזו בבית ליבא, התנפלתי עליה והתנפלתי על הפסנתר, ככה אלי אומר, ואני מקווה שלא התנפלתי מדי. חמש השירים שבחרתי כאן מתוך החלק הראשון ה"פסנתרי" הם דוגמית די הוגנת לסאונד המאוד מסוים של הפסנתר-גיטרה-רוק-קלאסי-לטיני- ערבי שאלי ואני נפגשים בו בארבעת העשורים האחרונים.

[bandcamp width=350 height=470 album=1626840295 size=large bgcol=ffffff linkcol=0687f5 tracklist=false]

צד א

  1. רמז לעתיד
  2. סוף המדבר
  3. עוד לא למדנו שום דבר משיטוט ברחובות
  4. אבל אנחנו חשבנו

החלק השני פשוט יותר, שתי גיטרות ושני מיקרופונים, והוא יותר בסגנון סידרת ההופעות האקוסטיות שאלי שאולי, בועז כהן ואני ערכנו לפני עשור בתאטרון תמונע. כולל ביצוע די חורש ותיאטרלי ל"אוויר המינרלי" שיצא בשנה שעברה, ועוד אחד מאוד אקספרסיבי ל"השלום יגיע" של פונץ'. ו"דם" ו"נדמה שישוב" ואפילו "עדינה".

זהו, אני לא צריך אבל "חייב" לרשום כאן תודה ענקית לחבורת המלאכים והמלאכיות שהגו ואפשרו וניהלו בשנתיים את המסע המופלא הזה של בית ליבא בנוה צדק תל אביב ואת סדרת ההופעות הזו שכל כך יקרה לליבי: אילון תירוש, הרב עופר גיסין, עופר שכטמן שצילם נהדר וערך גאוני ממש את ההופעה, אבי נתן שנידב מצלמה שניה, וכמובן אליעזר ונעה בוצר שפשוט הגשימו בעבורנו ובשביל כל כך הרבה אנשים, חלום אחר חלום אחר חלום.

אין כמוכם. לא אשכח לעולם. ומצפה כבר לסדרה הבאה.

יוסי בבליקי

כאן ניתן להוריד חינם אין כסף זיפ של "אבל אנחנו חשבנו שאנחנו מדהימים". תהנו ותהיו מדהימים.